Resultats Natació

Temporada 2023/24

Tots els resultats de competicions de lliga, campionats, trofeus, i més…

• XV TROFEU LLORET – Memorial Sensei Fusano – Lloret 18/5/24

• TROFEU FIRES I FESTES DE LA STA CREU – Figueres 11/5/24

• 7a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Olot 4/5/24

• JORNADA DE REPESCA DE LLIGA BENJAMÍ I PREBENJAMÍ – Vic 4/5/24

• 5a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/PRESA DE TEMPS ABS – Roses 20/4/24

• 6a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Sta. Coloma de Farners 13/4/24

• 7a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I PREBENJAMÍ- Figueres 13/4/24

• 46è TROFEU MERCAT DEL RAM – Vic 6/4/24

• 6a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I PREBENJAMÍ- Figueres 16/3/24

• 5a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Roses 2/3/24

• 4a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/PRESA DE TEMPS ABS – Banyoles 2/3/24

• 5a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I PREBENJAMÍ- Sta. Coloma de Farners 17/2/24

• 37è TROFEU TRESSERRAS – Banyoles 3/2/24 

• 3a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/PRESA DE TEMPS ABS – Lloret 27/1/24

• 4a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Lloret 20/1/24

• 4a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I PREBENJAMÍ- Lloret 13/1/24

• 3a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I PREBENJAMÍ- Lloret 16/12/23

• 3a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Lloret 2/12/23

• 2a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I PREBENJAMÍ- Figueres 18/11/23

• 2a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Lloret 11/11/23

• XXIX TROFEU RAÜL RAMOS – Olot 11/11/23

• TROFEU S. NARCÍS «PROMESES» – Girona 4/11/23

• 2a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/PRESA DE TEMPS ABS – Girona 4/11/23

• I TROFEU CNF – Figueres 28/10/23

• 1a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Olot 21/10/23

• 1a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I PREBENJAMÍ – Banyoles 7/10/23

• 1a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/FONS I ESTILS ABS- Banyoles 30/9/23

• 2n TROFEU VILA DE TORELLÓ – Torelló 23/9/23

 

 

Temporada 2022/23

• CHALLENGE DAVID MONER – Besalú 27/7/23

• TROFEU d’ESTIU LLORET – Lloret 15/7/23

• TROFEU CIUTAT DE GIRONA – Girona 10/6/23

• COPA CATALANA ALEVINA · Grup C- Lloret 4/6/23

• COPA CATALANA INFANTIL · Grup B – Lloret 3/6/23

• XVI TROFEU LLORET – Lloret 20/5/23

7a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ i 6a PREBENJAMÍ – Lloret 13/5/23

• 7a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Figueres 22/4/23

• 46é TROFEU MERCAT DEL RAM – Vic 15/4/23

• 5a JORNADA DE LLIGA INFANTIL + Presa de temps Abs – Banyoles 1/4/23

• 6a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Lloret 25/3/23

 6a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ i 5a PREBENJAMÍ – Figueres 18/3/23

• 5a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Roses 4/3/23

• 5a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ i 4a PREBENJAMÍ – Girona 25/2/23

• 4a JORNADA DE LLIGA INFANTIL + Presa de temps Abs – Olot 18/2/23

• TROFEU TRESSERRAS – Banyoles 11/2/23

• 4a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ i 3a PREBENJAMÍ – Lloret 28/1/23

• 3a JORNADA DE LLIGA INFANTIL + Presa de temps Abs – Lloret 21/1/23

• 4a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ- Lloret 17/12/22

• 3a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ i 2a PREBENJAMÍ- Banyoles 17/12/22

• II TROFEU MEDIEVAL- Vic 3/12/22

• 3a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Centelles 26/11/22

• 2a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ i 1a PREBENJAMÍ – Roses 19/11/22

• TROFEU RAÜL RAMOS – Olot 6/11/22

• 2a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Figueres 5/11/22

• TROFEU S. NARCÍS + 2a JORNADA DE LLIGA  INFANTIL – Girona 5/11/22

• COPA CATALANA ABSOLUTA (Grup D) – Torelló 22/10/22

• 1a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Banyoles 15/10/22

• 1a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/FONS I ESTILS JUNIOR I ABS – Banyoles 8/10/22

•1a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ – Figueres 8/10/22

• 1r TROFEU VILA DE TORELLÓ – Torelló 24/9/22